FIFA: 209 milijuna za klubove čiji su igrači nastupali na SP u Qataru
Međunarodna nogometna federacija (FIFA) priopćila je danas da će isplatiti 209 milijuna dolara klubovima čiji su igrači nastupali na prošlogodišnjem Svjetskom prvenstvu u Qataru. Drugi put zaredom najveći iznos će dobiti Manchester City, kojem se isplaćuje oko 4,6 milijuna dolara. Klupski prvak Europe je tako dobio više od svih afričkih klubova zajedno (4,57 milijuna dolara). Na drugom mjestu se nalazi Barcelona sa zaradom od 4,54 milijuna dolara, dok je na […]