Novi udar na standard građana: U ovom dijelu Bosne i Hercegovine poskuplju...
"Dizel koji već duže vrijeme sipam u svoj auto poskupio je sa 2,97 na 3,03. Vjerujte, više i ne pamtim koliko puta mu je u posljednje vrijeme skočila cijena" To je ispričao ogorčeni Banjalučanin, koji kaže da je na ovaj način premašena psihološka granica od tri marke, te se pita šta je razlog i da li konstantnim poskupljenjima iko namjerava stati u kraj, pišu Nezavisne novine. "Ovih dana čitam da je […]