Twiter uvodi mjesečnu pretplatu svim korisnicima
Vlasnik društvene mreže X, poznate kao Twitter, Elon Musk kazao je da ima u planu naplaćivanje pretplate za korištenje X-a svim korisnicima, s ciljem borbe protiv botova. Ovu ideju je Musk iznio prilikom opsežnog razgovora sa izraelskim premijerom Benjaminom Netanyahuom. "Prelazimo na malu mjesečnu uplatu za korištenje X sistema", rekao je Musk Netanyahuu, prenosi Variety. Musk nije rekao koliko bi novi plan koštao korisnike društvene mreže, niti koje druge karakteristike […]