Bh. željeznice u 2023. ostvarile neto dobit od 18 milijuna KM
Željeznice Federacije BiH (ŽFBiH) ostvarile su u 2023. godini najbolje financijske rezultate u posljednjih 31 godinu, a ostvarena neto dobit lani je iznosila 18 milijuna KM, istaknuo je v.d. predsjednika uprave, generalnog direktora ove kompanije Enis Džafić. Govoreći o rezultatima poslovanja u prošloj godini, Džafić je naveo da su ukupni prihodi ŽFBiH u 2023. iznosili 145 milijuna KM, a ukupni rashodi 127 milijuna KM. "Željeznice FBiH su u protekle dvije […]