Željezničar dobio licence za domaća i UEFA natjecanja
FK Željezničar dobio licencu za sudjelovanje u natjecanjima za narednu sezonu, potvrdili su Plavi na službenim stranicama. “Nogometni klub Željezničar je dobio licencu za domaća i UEFA natjecanja za predstojeću sezonu 2025/26. Prvostupanjska komisija NS/FS BiH je pozitivno odgovorila na zahtjev Kluba, koji je ispunio sve kriterije, administrativne, sportske, zakonske, infrastrukturne i financijske, odnosno sve što je predviđeno Pravilnikom o licenciranju klubova Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine”, poručili su sa […]