if( aicp_can_see_ads() ) {
}
play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
  • play_arrow

    Drukčiji radio

Uskoro počinje rukometni EURO, evo kada nastupa bh. reprezentacija

Bosanskohercegovačka rukometna reprezentacija nastupit će na Euru koji se od 10. do 28. siječnja igra u Njemačkoj. Nastupit će ukupno 24 reprezentacije, a naši će rukometaši igrati u grupi E, u kojoj su još Švedska, Nizozemska i Gruzija. Sve utakmice naše grupe igraju se u SAP Areni u gradu Mannheimu.

Zmajevi će prvu utakmicu igrati 11. siječnja protiv Švedske od 20:30. Dva dana kasnije sastaju se Bosna i Hercegovina i Nizozemska od 18 sati, a 15. siječnja Bosna i Hercegovina protiv Gruzije u istoj satnici zatvara natjecanje u grupi E.

Prve dvije reprezentacije iz svake grupe igrat će u drugoj fazi natjecanja u kojoj će se formirati dvije grupe iz kojih će onda dvije najbolje selekcije otići u polufinale.

U nastavku pogledajte raspored utakmica:

Grupa A (Düsseldorf)

10. siječanj
18:00 Francuska – Sj. Makedonija
20:45 Njemačka – Švicarska

14. siječanj
18:00 Švicarska – Francuska
20:30 Sj. Makedonija – Njemačka

16. siječanj
18:00 Sj. Makedonija – Švicarska

20:30 Francuska – Njemačka

Grupa B (Mannheim)

12. siječanj
18:00 Austrija – Rumunjska
20:30 Španjolska – Hrvatska

14. siječanj
18:00 Rumunjska – Španjolska
20:30 HRVATSKA – Austrija

16. siječanj
18:00 Hrvatska – Rumunjska

20:30 Španjolska – Austrija

Grupa C (München)

12. siječanj
18:00 Island – Srbija
20:30 Mađarska – Crna Gora

14. siječanj
18:00 Crna Gora – Island
20:30 Srbija – Mađarska

16. januar
18:00 Srbija – Crna Gora

20:30 Island – Mađarska

Grupa D (Berlin)

11. siječanj
18:00 Slovenija – Farski Otoci
20:30 Norveška – Poljska

13. siječanj
18:00 Poljska – Slovenija
20:30 Farski Otoci – Norveška

15. siječanj
18:00 Poljska – Farski Otoci

20:30 Norveška – Slovenija

Grupa E (Mannheim)

11. siječanj
18:00 Nizozemska – Gruzija
20:30 Švedska – BiH

13. siječanj
18:00 BiH – Nizozemska
20:30 Gruzija – Švedska

15. siječanj
18:00 BiH – Gruzija
20:30 Švedska – Nizozemska

Grupa F (München)

11. siječanj
18:00 Portugal – Grčka
20:30 Danska – Češka

13. siječanj
18:00 Češka – Portugal
20:30 Grčka – Danska

15. siječanj
18:00 Češka – Grčka
20:30 Danska – Portugal

0%