BiH dobila još dvije predstavnice na Olimpijskim igrama
Bosanskohercegovačke džudistkinje Larisa Cerić i Aleksandra Samardžić ostvarile su norme za nastup na Olimpijskim igrama ove godine u Parizu, prenosi Radiosarajevo. To je objavio njihov trener i izbornik bh. tima Branislav Crnogorac. "Naše dvije sportske heroine nastupit će na predstojećim Olimpijskim igrama temeljem ostvarenih olimpijskih normi. U ovom trenutku Larisa i Aleksandra, uz Lanu Pudar koja je ranije ostvarila olimpijsku normu, sigurni su putnici za OI PARIS 2024!", napisao je Crnogorac na svom Facebook […]