Obilježavanje Mjeseca borbe protiv raka dojke na Sveučilištu "Vitez"
Povodom mjeseca borbe protiv raka dojke, Sveučilište "Vitez" organizira panel-diskusiju pod nazivom "Rak dojke - put od dijagnoze, terapije do rehabilitacije", u suradnji s partnerima. Događaj će se održati 29. listopada 2024. godine, s početkom u 14:00 sati, u prostorijama Sveučilišta, na Kamernoj sceni Centra za kulturu Travnik, Školska 23, Travnik. Panel-diskusija će okupiti stručnjake iz različitih medicinskih područja koji će razgovarati o važnim aspektima liječenja i podrške oboljelima od […]