Osam poginulih u nesreći u Novom Sadu
Osam tijela je izvučeno ispod ruševina u nesreći na Željezničkoj stanici u Novom Sadu, rekao je ministar unutarnjih poslova Srbije Ivica Dačić. "Osam tijela su izvučena ispod ruševina, dvoje ljudi je u bolnici, ali stanje jedne osobe je veoma teško i noga mu je amputirana. Sa dvoje ljudi ispod ruševina smo u kontaktu. Upravo se radi na tome da se oni izvuku. Vidjet ćemo šta će se još naći ispod […]