Borac prošao u nokaut-fazu Konferencijske lige
Nogometaši Borca ispisali su povijest. Banjalučki klub remijem (0:0) protiv ciparske Omonije ozvaničio je plasman u nokaut-fazu Konferencijske lige. Borac je večeras postao prvi klub iz Bosne i Hercegovine koji je prezimio u Europi i izborio nokaut-fazu nekog europskog natjecanja. Prije utakmice Banjalučani su bili u komfornoj situaciji sa situacijom da ih i bod sigurno vodi i dalje. Kako su obje ekipe mogle s remijem proći u nokaut-fazu, tako nisu […]