Za sanaciju šteta od poplava u Kiseljaku prikupljeno tek 2,3 milijuna od p...
Navršila su se četiri mjeseca od razornih poplava koje su, pored Konjica i Jablanice pogodile i tri općine Lepeničke doline, Kiseljak, Kreševo i Fojnicu. Iza stanovnika poplavljenih područja je borba s vremenom u kojoj su uglavnom sami sanirali štetu kako bi zimu mogli dočekati u svojim domovima. Na sredstva kojim će pokriti barem dio troškova još se čeka. Po riječima Mladena Mišurića Ramljaka, načelnika općine Kiseljak, šteta od poplava na stambenim objektima i poslovnim subjektima procijenjena je na 17 milijuna KM. […]