Sutra novi bojkot trgovina u BiH
Novi bojkot trgovina u Bosni i Hercegovini (BiH) zbog visokih cijena najavljen je za petak, 14. veljače, a građani su ponovo pozvani da se suzdrže od bilo kakve potrošnje. To će biti treći petak bojkota trgovina u BiH, a organizatori pozivaju građane da racionaliziraju potrošnju ostalim danima, izbjegavaju kupovinu lako kvarljivih proizvoda, izbjegavaju kupovinu artikala koji su najviše poskupjeli, kupuju samo nužne namirnice, te da u petak ne kupuju ništa. […]