Novi Travnik u nedjelju bez struje
Elektroprivreda BiH i Elektroprivreda HZ- HB obavještavaju svoje korisnike da će u nedjelju, 5. listopada doći do prekida u elektrosnabdijevanju za područje NovogTravnika. Zbog prekida napajanja bez struje će biti svi korisnici Elektroprivrede BiH i stanice TS 110/10 kV Elektroprivrede HZ-HB (područje kod Gradske uprave) na području našeg grada u vremenskom intervalu od 9 do 13 sati. Korisnici se mole za razumijevanje!