Večeras izložba radova škole slikanja u atomskom skloništu
Danas, 16. prosinca 2025. u atomskom skloništu u Novom Travniku bit će otvorena izložba radova škole slikanja u organizaciji UG „Centra za kulture življenja RadoGOST“ Na izložbi će biti izloženi likovni radovi 12 polaznika ovogodišnje škole slikanja pod vodstvom profesorice likovne umjetnosti Brane Đurović-Puljić. Autori čiji će radovi biti izloženi su: Svjetlana Fišić, Jozefina Grubešić, Indira Androšević, Altijana Azarević, Jasmina Grabus, Franciska Dujo, Nika Marin, Iva Gabrić, Marija Gabrić, Nina […]