Skupština Srednjobosanskog kantona danas službeno imenovala novu Vladu
Skupština Srednjobosanskog kantona danas je imenovala sa 23 glasa "za" novu vladu koju će činiti ministri SDA i HDZ-a. Konstituirajućoj sjednici Skupštine Srednjobosanskog kantona prisustvovalo je 30 zastupnika od kojih je 29 glasalo za dnevni red, a jedan zastupnik je bio suzdržan. Predsjednik Komisije za izbor i imenovanje Nedžad Orman je kazao da je komisija potvrdila prijedlog mandatara Tahira Lende koji je bio u skladu sa Ustavom. Mandatar Vlade Srednjobosanskog […]