Podmilačje: Vukšić pred više od 30 tisuća vjernika predslavio misu uo...
Kako prenosi portal Jajce Online ,u petak 23. lipnja započela je proslava zaštitnika svetišta i župe u Podmilačju Sv. Ivana Krstitelja. Uočnicu, misu za bolesnike, predslavio je na vanjskom oltaru vrhbosanski nadbiskup mons. Tomo Vukšić, a svetoj misi prema procjenama prisustvivalo je preko 30.tisuća štovatelja sv.Ive. Uoči svetkovine svečanost je započela iznošenjem kipa Sv. Ive s procesijom. Potom je tradicionalno euharistiju za bolesnike predslavio vrhbosanski nadbiskup, uz koncelebraciju 20-ak svećenika […]