Ljeto u knjižnici - Poezija na balkonu
Gradska knjižnica/biblioteka Novi Travnik ove godine, tijekom vedrih ljetnih večeri organizira književne susrete na balkonu Doma kulture. Prvi susret bit će u srijedu, 12. srpnja, u 20 sati. Doći mogu svi koji vole književnost. Dovoljno je pripremiti najdražu pjesmu. "Razgovaramo o pjesmama koje su nas obilježile, pijemo kavu i družimo se. Vidimo se u srijedu!", poručili su organizatori.