Banjalučki ljekari izvadili ženi tumor težak 23 kilograma
Na Klinici za ginekologiju i akušerstvo UKC-a RS liječnici su uspješno izveli složeni operativni zahvat i odstranili tumor težak oko 23 kilograma. Kako “Nezavisne novine” nezvanično saznaju tumor se kod pacijentkinje razvio jako brzo. Operacija je uspješno obavljena i pacijentkinja se oporavlja.