Đemila Skopljak nova predsjedateljica Gradskog vijeća Novi Travnik
Danas, 4. prosinca održana je konstituirajuća sjednica Gradskog vijeća Novi Travnik. Na temelju većinske potpore, za novu predsjedateljicu izabrana je Đemila Skopljak, dok je za njezinog zamjenika izabran Senad Džaja. U svom prvom obraćanju, predsjedateljica Skopljak istaknula je svoju spremnost na rad u najboljem interesu građana, te naglasila važnost zajedničkog djelovanja za dobrobit građana. "Želim zahvaliti na ukazanom povjerenju, te se nadam da ćemo u budućem mandatnom razdoblju opravdati povjerenje […]