Gradonačelnik Stjepan Dujo čestitao Dan neovisnosti Bosne i Hercegovine
Gradonačelnik Novog Travnika, Stjepan Dujo, uputio je čestitku povodom Dana neovisnosti Bosne i Hercegovine. Na svečanoj sjednici u petak, u obraćanju prisutnima, naglasio je da svi moramo graditi budućnost – mirnu, stabilnu i prosperitetnu. “Dok pamtimo prošlost, mi ne smijemo ostati zarobljeni u njoj. Moramo graditi budućnost – mirnu, stabilnu i prosperitetnu, u kojoj će naša djeca moći slobodno i s ponosom uživati u blagodatima ove zemlje, od istoka do […]