Tri bronce za Judo klub "Zmaj"
Na danas održanom Međunarodnom turniru - Kup grada Sarajeva, Novi Travnik predstavili su članovi Judo kluba "Zmaj". Sudjelovalo je oko 650 natjecatelja iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Srbije, Crne Gore i Makedonije, a naši Novotravničani okitili su se sa tri srebra. Medalje su osvojili Hamza Hodžić i Adnan Delić. Čestitke!!!!