Projekt "Možemo bolje" uskoro u Novom Travniku
Projekt "Možemo bolje" bio je tema sastanka predstavnika Misije OSCE-a u BiH, predvođenih šeficom terenskog ureda u Travniku, Magdalenom Stanczyk i gradonačelnika Novog Travnika, Stjepana Duje. Riječ je o projektu koji financira Europska unija, uz implementaciju OSCE-a, Ujedinjenih naroda, Vijeća Europe i Međunarodne organizacije za migracije. U svojoj narednoj fazi obuhvatit će 23 jedinice lokalne samouprave, među kojima je i Novi Travnik. Projekt je predstavio Namik Hadžalić, istaknuvši kako se […]