GNK Dinamo danas obilježava 114. godišnjicu osnutka kluba.
Sama ideja o osnivanju kluba, dva javna sastanka i osnivačka Skupština zbili su se unutar samo jednog mjeseca, sve u travnju... I tako je u toj, povijesnoj 1911. godini nastao prvi – "svepurgerski" nogometni klub – sportska družina koja je okupljala sve građane, sve staleže, i sukladno toj ideji dobila i prikladni naziv – Građanski, piše GNK Dinamo.Danas GNK Dinamo obilježava 114. godišnjicu osnutka - purgerski je klub nastao 26. travnja 1911. pod […]