volume_up
  • play_arrow

Drukčiji

I Novi Travnik ima svoje “Zmajeve” 19 medalja i 4 prvaka FBiH

Judo klub “Lukavac” ovoga vikenda bio je domaćin federalnog judo prvenstva za mlađe dječake/djevojčice, starije dječake/djevojčice, kadete/kadetkinje i juniore/juniorke.

Boje Judo kluba “Zmaj” iz Novog Travnika, branili su i naši predstavnici koji su osvojili zapažene rezultate :

Harun Janjarac , Amar Zahirović i Hamza Hođžić osvojili su 1.mjesto.Tarik Kukić , Eldar Hajrić, Adnan Delić, Semin Šakić, Anes Brkić, Imran Mehanović, svojim nastupima plasirali su se na 2.mjesto ovog prestižnog natjecanja.

Armin Duzan, Emin Krnjić, Edim Duzan,Zara Šerifović i Nedim Haskić, Tarik Mehanović, Nejla Zahirović osvojili su 3.mjesto kao i Ahmed Šeper ispred juniorske ekipe.

Samir Šakić , Haris Perenda i Haris Zukić osvojili su 5.mjesto .

Naši novotravničani ponosno su predstavili svoj grad i vratili se sa ukupno 19 medalja i 4 prvaka Fedracije BiH.