Zelena sala Osnovne škole Novi Travnik sinoć je bila ispunjena do zadnjeg mjesta. Mnogobrojni ljubitelji planinarenja, rodbina i prijatelji došli su poslušati i pogledati prezentaciju uspona na najviši vrh Irana – Damavand. Članovi PD “KUK” ispenjali su ovaj vrh u lipnju ove godine te s puta donijeli mnoštvo zanimljivih piča i anegdota.
Peteročlana ekspedicija u sastavu Ivo Bavrka, Franjo Furundžija, Tihomir Rijić, Dragan Matošević i Miroslav Kajiš prezentirali su svoje priče o samom usponu, a poslije i o turističkom dijelu svog putovanja. U dvanaest dana uspjeli su ispenjati najviši vrh visok pet i pol tisuća metara, te vidjeti posjetiti neka od najvećih kulturnih i turističkih središta.
U sklopu prezentacije dodijeljene su i zahvalnice osobama i poduzećima koja su uvelike podržali ovu ekspediciju.



















