Još jedan uspješan nastup novotravničkog judo kluba Zmaj bio je ovaj vikend u Ljubljani, na kojem su se članovi kluba okitili s dvije brončane medalje.
Hamza Hodžić s četiri pobjede i Tarik Mehanović – tri pobjede uspjeli su se popeti na postolje s broncom oko vrata.
Važno je napomenuti da su i ostali članova kluba ostvarili zapažene rezultate. Zara Šerifović, Edim Duzan i Adnana Delić osvojili su peta mjesta među natjecateljima iz Italije, Austrije, Srbije, Hrvatske i Slovenije.

Na turniru je sudjelovalo sedam zemalja i oko 600 natjecatelja.








