Svima nam je već poznata priča o Davidu Bošnjaku iz Margetića, kod Novog Travnika, a danas je na adresu naše redakcije došla još jedna lijepa vijest.
Naime, Danijel Jurić, čovjek koji je se dobrovoljno javio da pomogne Davidu, za kojeg smo skupljali novce za liječenje u Zagrebu, jutros je došao po Davida i njegovu majku da ih odveze do klinike u Zagrebu gdje će se David biti na tromjesečnom liječenju.
Danijel Jurić je stavio sebe na raspolaganje za sve potrebe koje će, u naredna tri mjeseca, trebati Davidu i njegovoj majci.

Ovo je nastavak naše priče koju smo pokrenuli s vjerom u dobre ljude koji pomažu onima koji su u potrebi.
Rano jutros Danijel je krenuo put Zagreba s Davidom i njegovom majkom na adresu klinike koja bi Davidu trebala promijeniti život na bolje.









