Preko 500 sudionika na odbojkaškom turniru "Victory Cup 2026"
U sklopu obilježavanja Dana grada Novi Travnik, Odbojkaški klub "Victory" i ove godine održao je odbojkaški turnir "Victory Cup 2026". Turnir, koji se u našem gradu održava po 16. put, okupio je preko 500 sudionika. Natjecanje je trajalo tri dana. Turnir je otvorio gradonačelnik Stjepan Dujo, a na četiri terena počelo je natjecanje za predpionirke. Subota, 13. lipnja bila je rezervirana za kategoriju pionirke. Od 12 ekipa, naše su odbojkašice […]