Održan prijem za predstavnike škole Emine Ibrahim Pekin Ortaokulu iz Ista...
U zgradi Gradske uprave upriličen je prijem za učenike i djelatnike škole Emine Ibrahim Pekin Ortaokulu iz Istanbula. Izaslanstvo škole, predvođeno ravnateljicom Aysel Altinsoy, sastalo se s gradonačelnikom Stjepan Dujom. Tijekom srdačnog razgovora, gosti su istaknuli kako su pozitivno iznenađeni viđenim u Novom Travniku te izrazili zadovoljstvo što upravo u ovom gradu imaju bratsku školu - OŠ Safvet-beg Bašagić. Gradonačelnik Dujo zahvalio se na lijepim riječima, naglasivši kako je Grad […]