Za točno mjesec dana, 12. lipnja 2026. godine u Torontu, nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine igra prvu utakmicu na Svjetskom prvenstvu protiv domaćina Kanade.
Nogometna groznica već trese naciju, a na društvenim mrežama ovih dana hit je navijačka pjesma Redžepa Redžepovića – Lepog. Tom prilikom se popularni Lepi javio za portal “Avaza” i poželio sreću Zmajevima na Mundijalu.
– Ova navijačka pjesma koja se zove “Bosanska mašina” je vjetar u leđa našim nogometašima i navijačima. Nadam se velikim uspjesima i naravno da očekujem da budu najbolji i kada se vrate da slavimo zajedno. Sretno momci – poručio je Lepi.









