Nakon odlaska iz Magazina Andrea Šušnjara predstavila novu pjesmu
Andrea Šušnjara nakon 14 godina napustila je grupu Magazin i započela je solo karijeru. Objavila je i novu pjesmu pod nazivom Ja bi' još, koju je premijerno izvela u zagrebačkom klubu Mint kada je Tonči Huljić javnosti predstavio novu pjevačicu. "Pjesma je zabavna, drugačija od svih koje sam pjevala u Magazinu, a opet prepoznatljiva – moja. Ovom pjesmom povezujem svoju eru u Magazinu i novu Andreu Šušnjaru. Lako je pamtljiva […]