play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
 • play_arrow

  Drukčiji radio

DPH Novi Travnik poziva na upis novih članova

Novotravničko društvo prijatelja Hajduka poziva sve navijače i simpatizere Hajduka da u petak, 19. prosinca, dođu u prostorije DPH Novi Travnik te postanu dio najveće navijačke priče i najbrojnije obitelji.

Poziv prenosimo u cijelosti:

“Dragi hajdukovci i dragi članovi, uskoro se bliži nova 2024. godina, možda i najbitnija godina za naš klub u zadnjih 20-ak godina. Prvi smo na ljestvici, imamo niz od 9 utakmica bez poraza (7 pobjeda, 2 remija), punimo stadione, kako Poljud tako i ostale gdje Hajduk gostuje, nakon dugo vremena imamo igrače koji igraju srcem za klub i naš je zadatak dati klubu i igračima vjetar u leđa i biti im podrška u svakom trenutku.

2023. godinu je obilježilo osvajanje kupa Hrvatske, finale Lige Prvaka juniora Hajduka, rekordan broj članova (105 tisuća trenutno), ali i osnivanje našeg DPH. Prijašnje 2 godine neslužbenog rada smo nastavili i nadogradili te smo sada DPH koji je u 2023. godini Hajduku donio preko 300 članova. Zajedno smo uz vašu pomoć i suradnju već odradili nekoliko odličnih projekata, od kojih bi izdvojili:

 • uređenja Betonskog igrališta u suradnji s ORŠK d.o.o. i JKP Vilenica Čistoća i obnova grba
 • službeno otvorenje udruge i prostorija 8.7
 • humanitarne akcije za Daria Munetića i pomoć obiteljima u suradnji sa školom
 • odlazak naših članova na utakmicu Hajduk – Osijek i istrčavanje najmlađih sa igračima
 • izložba slika “Od malena, za sva vrimena!” autorice Petre Franjić i bakljada za rođendan Torcide
 • 2 nova murala koja su uljepšali grad (Hajduk u Barama i Vukovar pored Bučića)

DPH za 2024. godinu ima velike planove i ciljeve, ali ćemo se za početak fokusirati na najvažnije, a to je:

 • 1. učlanjenje u HNK Hajduk Split
 • 2. upis DPH Novi Travnik u tematski park “Za sva vrimena”

Pozivamo vas sve da dođete 29.12.2023, od 15h, u naše prostorije i da svi zajedno uz Hajduka krenemo u 2024. godinu!

Za bilokakva pitanja i informacije slobodno nas kontaktirajte putem naše Facebook stranice ili preko našeg emaila dphnovitravnik@gmail.com

Uskoro šaljemo upute i informacije o svim načinima na koji ćete se moći učlaniti u Hajduk preko baze DPH Novi Travnik.

Hajduk živi vječno!”

0%