Hrvatska nogometna reprezentacija plasirala se pobjedom protiv Engleske u finale Svjetskog prvenstva!Hrvatska je u finalu Svjetskog nogometnog prvenstva.

Engleska je povela u 5. minuti golom Trippiera. U 68. minuti gol za Hrvatsku je postigao Perišić. Mandžukić je postigao gol u 109. minuti za vodstvo Hrvatske.

Hrvatska je već pobjedom protiv Engleske ostvarila najbolji rezultat u povijesti. Vatreni su osigurali srebrnu medalju, čime su već nadmašili legendarnu momčad iz 1998., koja je u Francuskoj na prvom nastupu ikad osvojila povijesnu broncu.

Vatreni će u finalu Svjetskog prvenstva na stadionu Lužnjiki u Moskvi tražiti najveći uspjeh u povijesti hrvatskog nogometa i pokušati postati svjetski prvaci! Utakmica je na rasporedu u nedjelju od 17:00.